niedziela, 25 marca 2012

Witam serdecznie!!! :-)

     Witam Was moje drogie po dłuższej nieobecności. Ostatnio byłam trochę zajęta ... Wiecie jak to jest przed świętami (wszelkiego rodzaju). Poza tym staram się być jak najbardziej zajęta ... Zwłaszcza po tych "małych - nie małych" dramatach w moim życiu. Tak bardzo , aby nie myśleć i nie zamartwiać się nadto. 
    Za pare dni zrobię pare zdjęć moich prac. Postaram się również zamieścić zdjęcia kilku prac z Bożego Narodzenia. Całkowicie o nich zapomniałam. Po prostu muszę znaleźć odrobinę czasu i ... może chęci. 
   Odnośnie Wielkanocy otrzymałam parę zleceń, ale większą część musiałam odrzucić... Szydełkowanie idzie mi "jak po grudzie". Zadziwia mnie to, bo zazwyczaj gdy znajdowałam się w podobnych sytuacjach " to " dawała mi możliwość odpoczynku i odrobinę spokoju w tych trudnych chwilach. Teraz , gdy siadam do robótek ... zaraz zaczynam się trząść i nie mogę się skupić ( zresztą obecnie na niczym nie mogę się skupić), wszystko mnie denerwuje... Przepraszam... nie chcę się żalić...
   Tak czy inaczej - dzisiaj znajdziecie tu moje drogie schematy z netu i z mojego "zasobniczka", który wcale a wcale nie jest mały.
Wszystko powoli.
     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz